ENG | УКР
ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ
РЕЄСТРАЦІЯ
ПРОГРАМА
ЛОГІСТИКА
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ФОТОГРАФІЇ

Про конференцію

29 вересня 2016 р. в м. Києві буде проведено міжнародну конференцію, присвячену завершенню виконання проекту SECURE R2I 7-ої РП ЄС з науки, технологій та інновацій. Проект направлений на зміцнення співпраці ЄС з країнами Східного Партнерства щодо подолання розриву між науковими дослідженнями та інноваціями для розвитку інклюзивних і безпечних суспільств. Детальніше про проект можна дізнатися на сайті: www.secure-r2i.eu

В програмі конференції передбачено проведення брокерського заходу, в рамках якого українські учасники отримують можливість зустрітися та провести прямі перемовини з партнерами країн Східного Партнерства та Європи щодо спільної наукової та інноваційної діяльності за тематикою Соціального Завдання 7 Програми HORIZON 2020 «Безпечне та інклюзивне суспільство». Це завдання охоплює широкий спектр областей досліджень, що включає Інформаційно-комунікаційні технології (ICT), Нанонауки, Нанотехнології, Матеріали (NMP).

Від імені консорціуму проекту ТБІ «Харківські Технології» запрошує зацікавлених фахівців, учених, підприємців, які працюють в області безпеки, прийняти участь в конференції.

 

Захід відбудеться у Великому конференц-залі НАН України за адресою:
вул. Володимирська, 55.
Початок конференції – о 10:00, початок реєстрації – о 9:30.
Робоча мова – англійська.

Для участі у конференції просимо своєчасно, до 22 вересня 2016 р., зареєструватися >>

 

Попередня програма конференції додається >>

 

Додаткову інформацію про захід можна отримати у Центрі «Харківські технології»

Тел./факс: +380(57)340-4601, 758-5323

Copyright © Центр "Харківські технології", 2016